Date Range
Date Range
Date Range
Vandaag hoppen we naar het eiland Ko Samui. We worden om 10 uur opgehaald, hebben de boot van 11 uur en stappen anderhalf uur later van boord. Hier begint de onderhandeling met de taxichauffeurs. Geschreven op 11 augustus 2015 door Antoinette Epping. Geschreven op 13 augustus 2015 door Miriam Judith Rowan Amy. Jaa mensen, ik heb op een olifant gereden en ik ga het nooit meer weer doen! 1e dag in Athene.
Fietsverhalen van Hans, Renee, Ad en Marianne. 9 september 2016 - Apeldoorn. Na 28 uur in Franse en Belgische treinen met plezier te hebben gereisd is dit toch wel een afknapper. Ruim voor onze inmiddels normale bedtijd van 22. 00 uur zijn we allemaal gezond en blij, maar behoorlijk moe weer thuis.
11 oktober 2016 - Tordesillas. Tordesillas is het keerpunt van deze reis. Hier is het al tamelijk bewolkt, in Tordesillas waren het koude nachten maar zonnige dagen. Natuurlijk is er een gezellige Plaza Major en een klooster met duidelijk Moorse invloeden.
7 september 2016 - Daun. Heerlijk geslapen in hotel Bären. De kamer was ruim en het bed heerlijk comfortabel. In de ontbijt ruimte wachtte een uitgebreid ontbijt. Diverse soorten gesneden fruit van frambozen tot ananas, kiwi, meloen en druiven en nog meer. Allemaal soorten broodjes en zelfs een paar soorten visfilet. We lieten het ons goed smaken. Iedereen bedankt voor zijn bijdrage en voor de leuke reacties op mijn verhaaltjes gedurende deze trip. Tot de volgende keer! .
12e en laatste dag, Zwinderen-Nieuw-Vennep. 19 augustus 2016 - Nieuw-vennep. Gauw de spullen opruimen en een was aanzetten, dan weer terug om lekker bij paps en mams te eten. ondertussen ben ik behoorlijk moe en ga direct na het eten weer naar huis om daar weer te acclimatiseren. best weer stil in je eentje.
Naar de Deense eilanden met de Spirit. 16 september 2016 - Zwolle. Vandaag, 15 September zijn we weer thuis gekomen na een hele mooie en ontspannende vakantie van 4 maanden op de boot, waarin we veel hebben gezien, lekker hebben gezeild en op de motor gevaren. Het laatste deel van de reis ging vanaf Laboe in de Kielerfjord terug naar Nederland in de omgekeerde volgorde van de heenweg, waarbij we onderweg praktisch overal in de zelfde havens hebben gelegen. De wind draaide vervolgens weer naar een westeli.